Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Railing alumin

  • Anëtarësuar në: 04/08/2016

Përshkrimi

kompleksi

27,680 €

SUPER OKAZION! Durres shes Apartament sip.86.5m², Cmimi 320euro/m²

SUPER OKAZION! Shitet Apartament ne adresen Lagjia 13,Plazh Durres. Me strukture 2+1 Me siperfaqe totale 86.5m² Kati i 4(kater) banim Apartamenti eshte me certifikate pronesie […]

562 herë e lexuar, 2 herë sot

foto 2

24,000 €

OKAZION!Shes makine Range Rover Viti 2011, 24.000 Euro

Shes Range Rover sport Hse vit prodhimi 2010-2011. Me kilometrazh 170 000 km,karburant Nafte. Makina eshte ne gjendje shume te mire, Full Opsion,Sallon lekure dhe […]

443 herë e lexuar, 3 herë sot

Godina

714,950 €

SUPER OKAZION!Tirane, shes godine biznesi (Unaza e re buze rruges kryesore!...

Super Okazion! Shitet Godine 2 kateshe multifunksionale.Me siperfaqe totale 388.1m² .ndodhur ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes .Ndertese e rikonstruktuar dhe me […]

467 herë e lexuar, 1 herë sot

kompleksi 1

61,750 €

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1, 650 EURO/M²

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 Me siperfaqe totale 95m², Kati I 3 Teknik ose kati i dyte banim Apartamenti ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi ne […]

562 herë e lexuar, 2 herë sot