Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth qerim trakalaci

  • Anëtarësuar në: 12/07/2017

Përshkrimi

19807961_2017700185126246_1087057338_o

200,000 LEK

Shesim zetor dhe korrese

Jane ne gjendje shume te mire

384 herë e lexuar, 0 herë sot