Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth prona-ne-shitje

  • Anëtarësuar në: 29/08/2018

Përshkrimi

1

1 LEK

Shitet TOKE 500m2. Zona ALI DEMI

Zona/Rruga : Rruga Agush Gjergjevica ALI DEMI Pershendetje, Shes Toke, OKAZION Mundesi shume e mire Investimi Prona ndodhet ne Rrugen *Agush Gjergjevica* , 600 m […]

432 herë e lexuar, 4 herë sot

300 - 1

29,700 €

Toke 300 m2. Rruga Agush Gjergjevic. ALI DEMI

Zona/Rruga : Rruga Agush Gjergjevica FARKE Okazion Shitet Toke 300 m2 , Prona ndodhet 600 mbi Qendren Boterore Bekashjane dhe 300 larg unazes se madhe […]

156 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta