Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth POSTA TNT

  • Anëtarësuar në: 05/09/2017

Përshkrimi

 

Kerkohen Shperndares per Shperndarje dergesash Postare

POSTA TNT Kerkon te punesoj POSTIER ne qytetin e TIRANES PER kryerjen e sherbimeve postare me motorr . Kushtet perpranimin ne pune jane : Mosha […]

147 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_6128

10,000 €

SHITET FUORISTRADE MITSUBISHI L200 VITI 2010,NAFTE

SHITET FUORISTRADE MITSUBISHI L200 VITI 2010,NAFTE,ME KONDICIONER ,NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE TEKNIKE ,TAKSAT DHE SIGURACIONI TE KRYERA.

114 herë e lexuar, 0 herë sot