Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth pogoni

Përshkrimi

Ne jemi një kompani familjare me eksperiencë 14-vjeçare në tregun e traktorëve, mjeteve bujqësore, pjesëve të këmbimit, forklifteve, motoçikletave si dhe të servisit të tyre.
Jemi të vendosur në rrethin e Korçës, në autostradën Korçë – Kapshticë, në kilometrin e 17-të.
Importimi i mjeteve bëhet kryesisht nga Japonia, por edhe nga vende të ndryshme evropiane.
Qëllimi ynë është cilësia më e lartë e mjeteve që ofrojmë si dhe shërbime sa më cilësore me një kosto sa më të ulët, duke bërë të mundur marrëdhënien e ngushtë, afatgjatë dhe korrekte me klientët, që na dallon tashmë në këtë treg.

IMG_0309

12,000 LEK

Biciklete e Madhe me marshe

Biciklete e Madhe me marshe

120 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG_0319

7,000 LEK

Biciklete e vogel

Biciklete e vogel

89 herë e lexuar, 0 herë sot