Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për plazh

  • Anëtar që në: 09/01/2013

Përshkrim

620150

32,000 €

Okazion – shitet truall ne plazh, Durres

Shitet truall 216 m2 me certifikat hipotekore dhe tapi gati per ndertim .Trualli ndollet ne lagjen 13 hekurrudha plazh Durres 600 metra nga deti.Cmimi 150 […]

është lexuar 170 herë (3 herë sot)