Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth plazh

Përshkrimi

Shitet truall 216 m2 me certifikat hipotekore dhe tapi gati per ndertim .Trualli ndollet ne lagjen 13 hekurrudha plazh Durres 600 metra nga deti.Cmimi 150 Euroi/m2 cel 0692336889.

-Truall-ne-plazh-hekurrudha-Durres (1)

32,000 €

Shitet truall ne plazh Durres

Shitet truall 216 m2 me certifikat hipotekore dhe tapi gati per ndertim .Trualli ndollet ne lagjen 13 hekurrudha plazh Durres 600 metra nga deti.Cmimi 150 […]

131 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta