Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth phone

  • Anëtarësuar në: 21/10/2016

Përshkrimi

jkjk

400 €

Disqe 18″ Alutec Storm made in Germany

4 disqe dhe goma 18inch ne gjendje shume te mire marka Alutec Storm made in Germany. disqet nuk kane absolutisht asnje shtremberim vetem shenja minimale, […]

174 herë e lexuar, 0 herë sot

x1

175 €

Xiaomi Redmi Note 4X 3GB Ram 4G LTE I RI

Xiaomi Redmi Note 4X Gold i ri ne kuti, 4G LTE ,Fingerprint , 3GB Ram , 16GB Rom (suporton memory card) kamera primare 13 megapixel […]

198 herë e lexuar, 0 herë sot

activ2

160 €

Samsung Galaxy S5 Active Titanium Grey 16GB 4G LTE Perfekt

Samsung Galaxy S5 Actice 16GB 4G LTE Titanium Grey ne gjendje te shkelqyer vizuale dhe funksionale pa asnje shenje perdorimi, si i ri. vjen bashke […]

271 herë e lexuar, 0 herë sot