Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për phone

  • Anëtar që në: 21/10/2016

Përshkrim

nexus1

220 €

LG Google Nexus 5X Black 32GB 4G Perfekt

LG Google Nexus 5X Black 32GB 4G LTE ne gjendje te shkelqyer pa asnje shenje perdorimi si i Ri

është lexuar 140 herë (0 herë sot)

ip6..

46,000 LEK

Iphone 6 Gold 64GB Perfekt

Iphone 6 Gold 64GB 4G LTE ne gjendje super perfekte. Vjen me kutine dhe karikuesin origjinal

është lexuar 269 herë (3 herë sot)

ip6 1

340 €

IPHONE 6 SILVER 64GB PERFEKT

Iphone 6 Silver 64GB 4G ne gjendje te shkelqyer funksionale dhe vizuale, vjen me karikuesin orgjinal

është lexuar 219 herë (0 herë sot)

xiao

199 €

Xiaomi RedMi Note 4 Prime 3GB Ram I RI

Xiaomi RedMi Note 4 Prime 3GB RAM 32GB Memory te rinj ne kuti ngjyre Gold dhe Space Grey. ju lutem vetem bleres serioze ! per […]

është lexuar 119 herë (1 herë sot)

p2

360 €

IPHONE 6S 16GB PERFEKT SI I RI

IPhone 6S Rose Gold 16GB 4G LTE ne gjendje perfekte funksionale dhe estetike. Vjen me kufje dhe karikues origjinal Cmimi 370€ i padiskutueshem

është lexuar 128 herë (0 herë sot)

activ2

179 €

Samsung Galaxy S5 Active Titanium Grey 16GB 4G LTE Perfekt

Samsung Galaxy S5 Actice 16GB 4G LTE Titanium Grey ne gjendje te shkelqyer vizuale dhe funksionale pa asnje shenje perdorimi, si i ri. vjen bashke […]

është lexuar 67 herë (0 herë sot)

iphone 6+ 1

355 €

Iphone 6 PLUS Silver 4G LTE Perfekt

IPhone 6 Plus Silver 16GB 4G LTE ne gjendje perfekte pune dhe estetike. Vjen me kufje dhe karikues origjinal

është lexuar 17 herë (0 herë sot)