Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Petrika

  • Anëtarësuar në: 06/10/2017

Përshkrimi

1

7,000 €

Shiten 8 autobusa urban VOLVO. OKAZION !

Okazion i madh! Shiten 6 autobuse Volvo fisarmonike me nafte. Prodhim i vitit 2004. Shiten dhe 2 autobuse teke Mercedes qe punojne me gas. Te […]

194 herë e lexuar, 1 herë sot