Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth pespaalbania

Përshkrimi

Pespa Alumin eshte kompania e cila prej me shume se 26 vitesh operon dhe zhvillon ne fushen e produkteve te aluminit duke ofruar nje game te gjere te tyre si: kangjella, fasada te ventiluara & xhami, dyer-dritare, grila, struktura fotovoltaiku, produkte te parafabrikuara, korniza perdesh, etj

Ajo eshte lider ne kete fushe ne tregun vendas. Gjithashtu eshte shtrire fuqishem dhe ne Ballkan, Europe akoma dhe Afrike.

Vendet kryesore ku ajo eshte aktive ne eksporte jane: Kosove, Greqi, Maqedoni, Mal i Zi, Bosnje dhe Herzegovine, Itali, Serbi, Slloveni, Malte, France, Austri, Zvicer, Tunizi , Bullgari etj.

Per informacione te metejshme mund te na vizitoni ne:
Website: www.pespagroup.com
Facebook: https://www.facebook.com/pespagroupalbania1

 

Ofrohet vend pune per Rrobaqepse

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Rrobaqepse Kriteret e kerkuara: 1. Kandidati […]

47 herë e lexuar, 0 herë sot

planimetri 118 m2

80,000 €

Shitet Dyqan ne Orikum, 118m2, ne katin e pare

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit shet dyqan ne Orikum, Vlore 118m2, ne katin e pare. Cmimi i […]

46 herë e lexuar, 0 herë sot

planimetri apt tanush mehilli_Part2

40,560 €

Shitet Apartament ne Tirane, Objekti Mehillaj Shpk, kati 6

Pespa Alumin Shpk, shet apartament ne Tirane. Apartamenti ndodhet tek : Objekti Mehillaj Shpk, AZA Electronics ne katin e 6. Apartament 86.5m2 Cmimi i apartamentit […]

109 herë e lexuar, 0 herë sot

1,750 €

Shitet dyqan ne Vlore tek Lungomare 90.7 m2

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit shet dyqan ne Vlore tek Lungomare 90.7 m2, ne katin e dyte. […]

37 herë e lexuar, 0 herë sot

92 fds

43,160 €

Shitet Apartament ne Tirane, tek AZA Electronics ne katin e 5

Pespa Alumin Shpk, shet apartament ne Tirane. Apartamenti ndodhet tek : Objekti Mehillaj Shpk, AZA Electronics ne katin e 5, 92m2 Cmimi i apartamentit eshte […]

53 herë e lexuar, 0 herë sot