Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth pelivaniandi

  • Anëtarësuar në: 21/12/2013

Përshkrimi

IMG_0248

2,500 €

shes benz A-clas 170 te vitit 2005 me cmimin 2500€

Makina esht ne gjendje shum te mire gjenerike dhe elektrike me sherbime te bera dhe me dokumenta te paguara deri ne 2 qeshor te vitit […]

770 herë e lexuar, 2 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta