Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Pcm consulting

  • Anëtarësuar në: 29/01/2018

Përshkrimi

01

20 $

Digital Pen Holder

mbajtes pene digitale produkt i bere me dore dhe mund te sherbeje pse jo dhe per te mbajtur 1 stililaps ose laps tjeter per arsye […]

256 herë e lexuar, 0 herë sot

61ohAp0IqIL._SL1335_

100 €

WACOM tablet Intuos Art

Tablet me pene digjitale. Pothuajse i ri. Me kutine origjinale dhe flete garancie prej 6 muajsh. Per kedo qe ben art, profesionist ose amator. Suporton […]

309 herë e lexuar, 1 herë sot

817619054_1_1000x700_dakstop-hp-selados-na-caixa-maputo

500 €

HP 280 G2 MT BUSINESS PC

Disponoj 6 Pc fringo te rinj te cilet jane ne shitje ne nje cmim oferte.

220 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta