Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth pavloagency

  • Anëtarësuar në: 05/08/2016

Përshkrimi

35928273_216770045617968_1311944476922478592_n

16 €

Dhoma plazhi 16 euro/nata ,2 minuta larg detit

Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne.Ndodhen 2 minuta larg detit ne kembe. Ofrojm wifi ,kondicioner, kuzhine dhe te […]

281 herë e lexuar, 0 herë sot

36730165_2124148434286394_6992263670499639296_n

15 €

Dhoma plazhi prane detit Sarande

Free WiFi and air conditioninG. Apartments in Sarandë, ARE just 2 MINUTES from the beachon foot. A variety of bars, restaurants clubs and shops can […]

374 herë e lexuar, 0 herë sot

hotel-real

15 €

DHOMA PLAZHI Sarande

Featuring free WiFi and air conditioning, Apartments is set in Sarandë, just 2 minutes from the beach. A variety of bars, restaurants and shops can […]

420 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta