Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth pashke

  • Anëtarësuar në: 10/02/2017

Përshkrimi

toka lezh

35 €

SHITET 684m2 toke ne lezh ngjitur me firmen ULAJ shpk LEZHE

Shitet toke ne lezh ngjitur me firmen ULAJ shpk pa shkuar te Antika ,toka ka qertifikat pronesie dhe esht buz rrugen kryesore mund perdoret per […]

682 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_1033

1 €

SHENGJIN – APARTAMENTE ME QERA: GARSONJERE. 1+1. 2+1

SHENGJINI APARTAMENTE ME QERA NDERTESA TE REJA TE MOBILUARA ME ASHENSOR GARSONJERE. 1+1. 2+1 CEL 0698519942

207 herë e lexuar, 0 herë sot