Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth parid

  • Anëtarësuar në: 22/11/2016

Përshkrimi

m3

1,200 €

Shitet organo Korg m3 ne gjendje shume te mire,me sete tingujsh me sampler ...

Shitet organo korg m3 ne gjendje shume te mire,me sete tingujsh me sampler si çifteli,fyell,curle (origjinale) ,saks etj.Organoja ka dhe çante per transport.

313 herë e lexuar, 0 herë sot