Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Orion Construction

Përshkrimi

"ORION Construction" është Kompania lider në fushën e Ndërtimit dhe Shërbimit ndaj Klientit në Shqipëri, çertifikuar me ISO 9001:2008 mbi Standartet e Cilësisë.

f 72 sallon

95,625 €

APARTAMENT 3+1, REZIDENCA TOWER BRIDGE 3

Ky apartament ofron gjithçka që keni ëndërruar për familjen tuaj. Eshtë i orientuar nga Lindja dhe ka hapësira të bollshme dhe të mirëorganizuara. Dritaret e […]

194 herë e lexuar, 1 herë sot

c72 living

81,770 €

APARTAMENT 2+1 – REZIDENCA TOWER BRIDGE 3

I orientuar nga Veri – Perëndimi apartamenti 2+1 me sipërfaqe 96.2 m2 është funksional dhe i mirë-organizuar. Apartamenti ndodhet në katin e 7-të rezidencës. E […]

245 herë e lexuar, 2 herë sot