Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Orges Syla

  • Anëtarësuar në: 08/02/2018

Përshkrimi

d1003bab-4dce-253a-719e-f142c7908af6

350 €

PALLATI ME SHIGJETA,JEPET ME QIRA 2+1 SUPER I ARREDUAR !!!

Jepet apartament me qira 2+1 tek pallati me shigjeta. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje dhe nje kuzhine ,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ka […]

40 herë e lexuar, 23 herë sot

4c20bcd2-32d3-4fda-8afd-554a0484b6ef

66,000 €

POLICIA BASHKIAKE,SHITET APARTAMENT 1+1

Shitet apartament 1+1 me hipoteke tek Policia Bashkiake. Apartamenti ka siperfaqe totale 64m2 dhe ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat te ri me […]

50 herë e lexuar, 17 herë sot

450 €

UNIVERSITETI EUROPIAN,JEPET ME QIRA OSE SHITET AMBIENTI

Jepet me qira ambient komercial buze rruge perballe universitetit europian,ka nje sip prej 60 m2..mund te shfrytezohet si farmaci,librari,zyra,dyqane etj..ofertat do te jene te shumta […]

88 herë e lexuar, 0 herë sot