Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Ona

  • Anëtar që në: 20/07/2016
ONLINE para 5 ditë

Përshkrim

1

1,800 €

Shitet Fiat Punto, 1.2 benzine, Viti 2001

ONLINE para 5 ditë

Shitet Fiat Punto 1.2 benzine, viti 2001, kamio MANUALE, 225.000km, kondicioner, 4 airbag, xhama te pare elektrik, opsion CITY per timonin, dokumenta te paguara deri […]

është lexuar 7 herë (0 herë sot)

Images

3,000 LEK

OKAZION Kompjutera shume pak te perdorur.

ONLINE para 5 ditë

Shiten Kompjutera shume pak te perdorur. Me parametrat si meposhte: Processor: Intel(R) Core (TM)2 DUo CPU E8400 @3.00GHz 3.00GHz RAM: 2.00GB/4.00GB System Type: 32-bite Paket […]

është lexuar 125 herë (0 herë sot)

1

100,000 LEK

Shiten mobilje druri te pershtatshme per Zyra/ Call Center/ Salla Interneti...

ONLINE para 5 ditë

Shiten mobilje druri, Tavolina 24 cope Rafte per dosje 3 cope Materiali: MDF Dimensionet: 100x45x75cm Ngjyra: Gri e hapur Disa nga tavolinat dhe raftet jane […]

është lexuar 755 herë (0 herë sot)

3

2,200 LEK

Shiten Karrige Statike

ONLINE para 5 ditë

Karrige statike te pershtatshme per zyra, salla interneti, etj Karriget jane shume pak (2 muaj) te perdorura shumica prej tyre jane ende me qese, Prodhim […]

është lexuar 624 herë (0 herë sot)