Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth oltil

  • Anëtarësuar në: 22/06/2017

Përshkrimi

for-fiesta-3-300x225

4,000 €

Ford Fiesta 1.4 benzine+gaz viti 2001

Ford Fiesta 2003,1.4 benzin-gas i shkruar ne leje qarkullimi me te gjitha sherbimet e bera.63.000 mije kilometra origjinale.Super gjendje motorrike dhe xhenerike

111 herë e lexuar, 0 herë sot