Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth okram

  • Anëtarësuar në: 22/09/2015

Përshkrimi

14A92570-32FC-4F30-98CB-58B041B50D95

6,999 €

OPEL ASTRA 2011,GAZ+BENZIN

OPEL ASTRA 2011,GAZ+BENZIN,MOTORR 1.6,AUTOMATIKE. NE GJENDJE SHUME TE MIRE XHENERIKE DHE MEKANIKE. IMPJANTI I GAZIT STAG ME GARANCI. MUNDESI NDRRIMI

344 herë e lexuar, 0 herë sot

15EF7EFE-DDF6-45C4-AF7B-C1F7CF4DBD4A

7,000 €

OPEL ASTRA 2011 gaz+benzin

OPEL ASTRA ,viti 2011 ,automat,motorr 1.6 gaz+benzin. Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike..Impjanti eshte STAG i montuar te eltoni autogaz. Me […]

317 herë e lexuar, 0 herë sot