Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth okram

  • Anëtarësuar në: 22/09/2015

Përshkrimi

15EF7EFE-DDF6-45C4-AF7B-C1F7CF4DBD4A

7,000 €

OPEL ASTRA 2011 gaz+benzin

OPEL ASTRA ,viti 2011 ,automat,motorr 1.6 gaz+benzin. Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike..Impjanti eshte STAG i montuar te eltoni autogaz. Me […]

604 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta