Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për okazionet2013

  • Anëtar që në: 11/02/2013

Përshkrim

OKAZION-FIAT-CROMA-VITI-2007-MOTOR-1-8-BENZIN-GAZ (5)

4,000 €

OKAZION FIAT CROMA VITI 2007 MOTOR 1.8 BENZIN+GAZ

SHES FIAT CROMA VITI 2007 MOTOR 1.8 BENZIN + GAZ.FULL OPTION NE GJENDJE SHUM TE MIRE IMJANTI I GAZIT LANDI RENZO I MONTUAR DHE CERTIFIKUAR […]

është lexuar 486 herë (2 herë sot)

OKAZION-AUDI-A3-VITI-2005-MOTOR-1-9-TDI-FULL-OPTIO

4,200 €

OKAZION AUDI A3 VITI 2005 MOTOR 1.9 TDI FULL OPTION

Karburanti: Diezel Ngjyra…..: e zeze Kamjo……: manual Ftohja…..: Klima Fuqia KW..: 96 KM………: 170000 SHES AUDI A3 VITI 2005 MOTOR 1.9 TDI FULL OPTION ; […]

është lexuar 740 herë (9 herë sot)

image-aed2fbc0d7e165411939518e89f19bee2947f774f394e11a2def756fede53a40-V

3,800 €

Tirane, Okazion Renault Scenic Viti 2008, Motor 1.9 Nafte

Karburanti: Diezel Ngjyra…..: gri metalizato Kamjo……: manual Ftohja…..: Kondicioner Fuqia KW..: 92 KM………: 168000 OKAZION RENAULT SCENIC VITI 2008 MOTOR 1.9 NAFTE ME DOGANE DHE […]

është lexuar 2091 herë (3 herë sot)

OKAZION-RENAULT-SCENIC-1-6-BENZIN-GAZ-VITI-2004

4,500 €

OKAZION RENAULT SCENIC 1.6 BENZIN GAZ VITI 2004

SHES RENAULT SCENIC MOTOR 1.6 BENZIN + IMPJAN GAZI NGA ME TE MIRAT TE MARKES BRC ME 85000KM ORIGJINALE TE DOKUMENTUARA. LETRAT DHE TARGA TE […]

është lexuar 814 herë (1 herë sot)

2,700 €

OKAZION CITROEN XSARA VITI2002 MOTOR 1.6BENZIN+GAZ

SHES CITROEN XSARA VITI 2002 MOTOR 1.6 BENZIN +IMJANT GAZI I MONTUAR DHE I CERTIFIKUAR NE ITALI ME LIBER SHERBIMESH.ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE […]

është lexuar 602 herë (2 herë sot)

shipa5

62,000 €

Shitet APARTAMENT 1+1+B RRUGA E DURRESIT

SHES APARTAMENT 1+1 ME SIPERFAQE 67M2 E MOBILUAR KOMPLET DERI NE DETAJE QE KA PROJEKTUAR ARKITEKTI, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA ME HIPOTEK, LULISHTE PER TE […]

është lexuar 12288 herë (8 herë sot)

20160817_192523-1

4,500 €

OKAZION RENAULT SCENIC 1.6 BENZIN+GAZ VITI 2007

Karburanti: Hibrid Ngjyra…..: gri e erret Kamjo……: manual Ftohja…..: Kondicioner Fuqia KW..: 81 KM………: 160000 SHES RENAULT SCENIC VITI 2007 MOTOR 1,6 BENZIN + IMJANT […]

është lexuar 874 herë (2 herë sot)

OKAZION-GOLF-PLUS-VITI2007-KAMBIO-AUTOMATIKE-

6,200 €

OKAZION GOLF PLUS VITI2007 KAMBIO AUTOMATIKE

SHES GOLF PLUS VITI 2007 MOTOR 2.0TDI FULL OPTION KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIK, SEDILE LEKURE EDHE ME NGROFJE, KLIMA, TAVAN XHAMI, SENSOR PARKIMI, SENSOR SHIU […]

është lexuar 524 herë (8 herë sot)

OKAZION-ALFA-147-MOTOR-1-6-BENZIN-GAZ-VITI-2005 (1)

2,200 €

OKAZION ALFA ROMEO 147 MOTOR 1.6 BENZIN+GAZ VITI 2005

Viti: 2005 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 160 000 – 169 999 Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë Targa: Shqiptare Ngjyra: E zezë Komuna: Tiranë Struktura e veturës: […]

është lexuar 786 herë (4 herë sot)

SHITET-NDEROHET-CRYSLER-PT-CRUISER-06-MOTOR-2-0CDI

3,200 €

SHITET/NDERROHET CRYSLER PT VITI 2006 MOTOR 2,0CDI EVO

SHES CRYSLER PT CRUSE VITI 2006 MOTOR BENZI 2,0 CDI EVO.FULL OPTION : KLIMA, SENSOR PARKIMI, SEDILE LEKURE DHE KAMOSH, NGROHFJE SEDILESH ETJ ME DOGANE […]

është lexuar 1183 herë (2 herë sot)

Faqe 1 nga 21 2