Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Oda Hotel Tirana

  • Anëtar që në: 26/05/2017

Përshkrim

IMG_47181

35 €

Oda Hotel Tirana

Vizitoni Tiranen, ne periudhen e mrekullueshme te pranveres duke qendruar ne Oda Hotel Tirana, nje boutique hotel qe ofron komfort dhe rehati maksimale. Kaloni nje […]

është lexuar 55 herë (0 herë sot)