Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për New tech

  • Anëtar që në: 03/07/2017

Përshkrim

 

Oferte pune part time/full time – Promocion

Oferte pune part time/full time Kerkojme 2 vajza te moshave 20-30,te cilat do te kryejne funksionin e agjentit te marketingut. Puna esht sezonale dhe shum […]

është lexuar 137 herë (1 herë sot)