Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth nelicau

  • Anëtarësuar në: 26/03/2016

Përshkrimi

20170614_125441

2,500 €

Shitet Audi A4, Benzinë+Gaz, portbagazh, viti 2000

Makina eshte ne gjendje shum te mire, ekonomike dhe e paster si jashte dhe brenda motor alz

205 herë e lexuar, 1 herë sot