Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për nandi

  • Anëtar që në: 13/04/2013

Përshkrim

80,500 €

Shitet Apartament 2+1 me hipoteke tek karburant Kastrati,Unaza e re

Buze Unazes se re vija e dyte e pallateve shitet Apartament 2+1 siperfaqe 134.26 metra,me dy banjo me dritare me ajrosje natyrale,ballkon,korridor,kati i 5 me […]

është lexuar 132 herë (0 herë sot)

155,000 €

Shitet apartament 2+1+garazh tek brryli me hipoteke

Shitet apartament lluksoz 2+1 te brryli.Sipefaqe 120 metra me hipoteke,me mobilim bashkohor. Kati i dyte.(e pershtatshme dhe per biznes ,zyre,klinike) Shitet per arsye emigrimi. Cmimi130.000€ […]

është lexuar 80 herë (0 herë sot)

30,000 €

Kerkoj te blej apartament 1+1.Pagesa direkt kesh

Kerkoj te blej apartament 1+1 . Cmimi 30.000 euro.Pagesa direkt kesh. Te jete me hipoteke. Zona dhe vendndodhja diskutohen. Cel; 0685741630

është lexuar 277 herë (0 herë sot)

shitje makine bmw x6

25,000 €

Shitet BMW X6, fundi i vitit 2010. 3,5 benzine xdrive

Shitet BMW X6,fundi i vitit 2010. 3,5 benzine xdrive. Cmimi 25000 Euro. Mundesi nderrimi me apartament ne Tirane. Tel :0685741630

është lexuar 152 herë (0 herë sot)

25,000 €

Shitet ose nderrohet BMW X6

Shitet BMW X6,fundi i vitit 2010. 3,5 benzine ose nderrohet me apartament 1+1 ose 2+1 ne Tirane. Tel :0685741630

është lexuar 258 herë (0 herë sot)

46,800 €

OKAZION !!!! Shitet Apartament tek Kodra e Diellit (Rezidenca 2)

Brenda rezidences 2 tek Kodra e Diellit shitet ap 1+1 me sip 72 metra ,kati i dyte me ashensor me cmim Okazion vetem 670 euro […]

është lexuar 53 herë (0 herë sot)

300 €

Jepet me qera Apartament 1+1 Tek Rezidenca 2 te kodra e diellit

Tek rezidenca 2 te kodra e diellit jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar,siperfaqe 70 metra.Ambjent shume i qete.

është lexuar 69 herë (0 herë sot)

30,000 LEK

Buze unazes re jepet me qera ap 2+1 siperfaqe 135 metra

Buze unazes se re tek dy rotondot jepet me qera ap 2+1 siperfaqe 135 metra kati 5 me ashensor me dy banjo me dritare, ballkon […]

është lexuar 27 herë (0 herë sot)

20,000 LEK

Jepet me qera 1+1 tek unaza e re 20.000

Tek Astiri,50 metra nga stacioni autobuzit fiks tek bar Unik jepet me qera apartament 1+1 siperfaqe 73 metra,bosh me kundrabufe,kati 6 me ashensor. Cmimi 20.000 […]

është lexuar 77 herë (0 herë sot)

25,000 LEK

Tek unaza e re pas bar Artistit jepet me qera ap 2+1

Tek unaza e re. 100 metra nga bar Artisti Jepet me qera 2+1 , 98 m² ,me kundrabufe ,kati 7 ,jo i fundit me ashensor. […]

është lexuar 133 herë (0 herë sot)