Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Muchacho

  • Anëtar që në: 07/12/2016

Përshkrim

20161205_145712

6,000 LEK

Shtrydhse lengu

Shtrydhsja eshte si e re shum pak e perdorur.700 watt bashk me te gjitha aksesoret.

është lexuar 226 herë (1 herë sot)

20161203_131147

4,000 LEK

Kepuce – Gjendje perfekte.Gri me pellush No44

Kepucet jan veshur vetem 2-3 here.Gjendje perfekte.Gri me pellush No44 atletet e zeza No45.

është lexuar 336 herë (0 herë sot)

DSC04720

80 €

Kapardin Lekure

Kapardina eshte 100% lekure.Shiter nga mos perdorimi.

është lexuar 236 herë (0 herë sot)

DSC04914

4,000 LEK

Shitet per pjese Samsung SGH-D840

Shitet per pjese pasi do servis.Me karikus dhe kufje origjinale Samsung por pa bateri.

është lexuar 186 herë (2 herë sot)

20160514_191606

25 €

Dekorat muri

Dekorim druri per mure te autostrades te famshme amerikane 66. 40x40cm e blere ne amerik.

është lexuar 175 herë (1 herë sot)