Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Morena

  • Anëtarësuar në: 23/11/2017

Përshkrimi

13

500 €

3+1 SUPER Apartament- Bllok- Super Mobiluar- Afer Bar Radio

APARTAMENT TOTALISHT I RI 3+1- BLLOK- Rruga Vaso Pasha- Kafe Ama Jepet me qera apartament i rinovuar dhe i pabanuar me pare. Siperfaqe 109 m2. […]

372 herë e lexuar, 0 herë sot

WhatsApp Image 2018-01-23 at 2.01.53 PM

330 €

ZYRE e MOBILUAR – 3+1- ISH EKSPOZITA- BULEVARDI-330 Euro

Jepet me Qera – Zyre 72m2- Mobilie te Reja- perballe Ish- Ekspozites. Zyra ndodhet ne katin e 2-te. Ka mobilie pune per zyre te reja. […]

197 herë e lexuar, 0 herë sot

GTImageHandler (4)

166 €

DYQAN-MAGAZINE 41 m2, 166 Euro- KOMUNE PARISIT- KULLA 7 ARABIT

Jepet me qera DYQAN ose MAGAZINE ne Komune te Parisit- Kullat e Arabit. – E pershtatshme per MAGAZINE, ZYRE, DYQAN – Siperfaqja 41 m2 – […]

249 herë e lexuar, 0 herë sot