Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth mkonomi

  • Anëtarësuar në: 22/05/2012

Përshkrimi

IMG_20161210_122440

1,460 €

Apartament 3+1+Parkim, Tirane e Re, me pamje nga Liqeni

Shitet Apartament 3+1+Parkim, 130m2, kati 7, Rruga Marko Bocari, ne Tirane te re, vendndodhje e shkelqyer 50m afer Liqenit dhe afer Qendres. Ndertim shume cilesor […]

2079 herë e lexuar, 0 herë sot