Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për mkonomi

  • Anëtar që në: 22/05/2012

Përshkrim

IMG_20161210_122440

1,460 €

Apartament 3+1+Parkim, Tirane e Re, me pamje nga Liqeni

Shitet Apartament 3+1+Parkim, 130m2, kati 7, Rruga Marko Bocari, ne Tirane te re, vendndodhje e shkelqyer 50m afer Liqenit dhe afer Qendres. Ndertim shume cilesor […]

është lexuar 1589 herë (0 herë sot)