Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth mimo

  • Anëtarësuar në: 06/12/2016

Përshkrimi

tk47

2,800 LEK

Smart Band heath tracker

Cmi 2800 leke 069 24 83849 durres Bluetooth version: V4.0 BLE Gsensor 3d accelerator sensor. Bluetooth telephone reminder call. Health tracker pedometer calorie counter: sleep […]

151 herë e lexuar, 0 herë sot

2gb ram

6,990 LEK

Shiko FalasTring Digitalb&SuperSp Sky Sport 2gbRam 069 24 83 849

Android box funksionon dhe PA Abonim dhe ME Abonim (me Aplikacione) mjafton te keni linj interneti mbi+6mbs(nuk e transportoj ne qytete duhet te vini ne […]

193 herë e lexuar, 1 herë sot

digitalb-tring

7,500 LEK

Tring Digitalb&SuperSp Sky Sport IT UK DE 2gb Ram 069 24 83 849

Android box 6.0 funksionon ME dhe PA Abonim (me Aplikacione) mjafton te keni linj interneti +6mbs(nuk e transportoj ne qytete duhet te vini ne durres […]

91 herë e lexuar, 0 herë sot