Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Mili_64

  • Anëtarësuar në: 22/02/2018

Përshkrimi

20180223_093737

9,500 €

Land Rover Discovery 3, viti 2005

Land Rover Discovery 3, me letra te rregullta, ngrohje sendiljesh, me sensore parkimi mbrapa, gomat, ferrota, vajra dhe filtra te bera te gjitha ne servis […]

228 herë e lexuar, 2 herë sot

20180222_110658

15,000 €

Golf 7, full option, Motori 1.6 TDI, kambio automatike DSG, 2014

Volkswagen Golf 7, gri i erret uragan, full option, Motori 1.6 TDI, kambio automatike DSG, start-stop, bluetooth, computer board-i, sendilje me ngrohje, sensore para-mbrapa parkimi, […]

314 herë e lexuar, 2 herë sot

20180222_163551

12,500 €

Land Rover Discovery 3

Land Rover Discovery 3,Motorr 2.7, i zi, full option, goma te reja 4 stinet, sherbimet e bera (vajra filtra), eshte perdorur shume pak ne Shqiperi. […]

255 herë e lexuar, 3 herë sot