Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Merlin Imobiliare

Përshkrim

Agjensi Imobiliare/ Real Estate

Rr. Skender Luarasi, Tirane, Albania

vile tek Kodra e Diellit

1,100 €

Jepet me qera vile PANORAMIKE tek Kodra e Diellit

Jepet me qera vile 3 kateshe me siperfaqje ndertimi 342 m2 dhe siperfaqje tualli 300 m2. Vila ndodhet perball Kristal Center. Ne kryqezim te rruges qe vjen […]

është lexuar 49 herë (0 herë sot)

grigor heba

100,200 €

Shitet ambient biznesi tek Kompleksi Dinamo (rr. Grigor Heba)

Shitet ambient biznesi tek Kompleksi Dinamo (rr. Grigor Heba) Shitet ambient biznesi tek Rruga Grigor Heba afer Kompleksit Dinamo. Siperfaqja e ambientit eshte 50.1 m2. […]

është lexuar 80 herë (0 herë sot)

20182106_10207436871559633_2119989126_o

43,000 €

Shitet apartament tek rruga “Sulejman Pasha”

Shitet apartament tek rruga “Sulejman Pasha” Shitet apartament ne qender te Tiranes, tek rruga “Sulejman Pasha”. Siperfaqja e apartamentit eshte 43 m2. Struktura e apartamentit […]

është lexuar 94 herë (1 herë sot)

Toke ne Prush afer Vaqarrit

385,000 €

Shitet toke ne Prush afer Vaqarrit

Shitet toke ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e tokes eshte 7000 m2. Toka ndodhet ne ane te rruges dhe mund te perdoret per cdo […]

është lexuar 88 herë (0 herë sot)

toke 17000 m2

510,000 €

Shitet toke ne fshatin Prush

Shitet toke ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e tokes eshte 17000 m2. Prane kesaj prone po konsolidohet nje zone e mirfillte biznesi dhe industriale. […]

është lexuar 95 herë (0 herë sot)

Rruga e Kosovareve

162,000 €

Shiten 2 apartamente ne fund te rruges se “Kosovareve”

Shiten 2 apartamente ne fund te rruges se “Kosovareve” tek rruga “Skender Luarasi” te cilat mund te bashkohen ne nje te vetem me siperfaqje 162 […]

është lexuar 107 herë (1 herë sot)

Screenshot_5

200 €

Jepet me qera ambient biznesi

Jepet me qera ambient biznesi te lulishtja Komuna e Parisit , ne lagjen ku shkohet nga rruga kryesore. Siperfaqja e ambientit eshte 55m2. Ky ambient […]

është lexuar 77 herë (0 herë sot)

Toke ne Yzberisht

250,000 €

Shitet toke ne Yzberisht

Shitet toke ne Yzberisht. Siperfaqja e tokes eshte 5000 m2. Toka te jep mundesi perdorimi te cfaredollojshem sic eshte agrikultura, banim etj. Shitet per nje […]

është lexuar 108 herë (0 herë sot)

Apartamente me qera

650 €

Jepet me qera Apartament 2+1

Jepet me qera Apartament 2+1+ nje garazhd, me siperfaqe 140m2 . Ndodhet tek Kompleksi Dinamo me pamje panoramike. Apartamenti k a ne perberje: 1 salle […]

është lexuar 54 herë (0 herë sot)

Shitet lokal tek komuna e parisit

170,000 €

Shitet restorant, dyqan tek Komuna e Parisit (ne lagje)

Shitet restorant, dyqan ne zonen e Lulishtes tek Komuna e Parisit (ne lagje) me nje siperfaqe prej 100 m2. Lokali ka qene me pare restorant […]

është lexuar 60 herë (0 herë sot)

Faqe 8 nga 9 1 6 7 8 9