Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Merlin Imobiliare

Përshkrim

Agjensi Imobiliare/ Real Estate

Rr. Skender Luarasi, Tirane, Albania

rruga e durresit

400 €

Jepen ambient me Qera tek Rruga e “Durresit”

Jepen ambient me Qera tek Rruga e “Durresit” Jepet me qera ambient ne katin e dyte te nje pallati egzistues per BIZNES ose BANIM. Ambienti […]

është lexuar 66 herë (0 herë sot)

120,000 €

Shitet ambient biznesi tek Liqeni i Thate

Shitet ambient biznesi tek Liqeni i Thate Shitet ambient biznesi tek Liqeni i Thate. Ambienti ka nje siperfaqje prej 100 m2 brenda dhe 100 m2 […]

është lexuar 214 herë (0 herë sot)

210,000 €

Shitet dyqan-lokal tek Shallvaret (Unaza)

Shitet dyqan-lokal tek Shallvaret (Unaza) Shitet dyqan-lokal tek Shallvaret (Unaza) me siperfaqje 70 m2 (me hipoteke), ne fakt eshte 80 m2 + vend jasht. Aktualisht […]

është lexuar 105 herë (0 herë sot)

Shtepi 1-kateshe

60,000 €

Shitet shtepi 1-kateshe tek shkolla “Bajram Curri”

Shitet shtepi 1-kateshe tek shkolla “Bajram Curri” Shitet shtepi 1-kateshe ne Tirane tek shkolla “Bajram Curri”. Siperfaqja e shtepise eshte 104 m2. Shtepia ka ne […]

është lexuar 93 herë (1 herë sot)

2,500 €

JEPET ME QERA TRE KATET E NJE OBJEKTI NE RRUGEN TIRANE ELBASAN (SAUK)

JEPET ME QERA TRE KATET E NJE OBJEKTI NE RRUGEN TIRANE ELBASAN (SAUK) KATI I DYTE,TRET,DHE KATERT CDO KATE KA NGA 170 M2 SIPERFAQE. AMBIENTET […]

është lexuar 193 herë (0 herë sot)

50,000 €

Shitet apartament tek Ali Demi

Shitet apartament tek Ali Demi Shitet apartament te lagja Ali Demi, afer xhamis. Siperfaqja e apartamentit eshte 64 m2. Ai eshte i perbere nga nje […]

është lexuar 263 herë (1 herë sot)

200 €

Jepet me qera kati i trete i nje vile

Jepet me qera kati i trete i nje vile Jepet me qera kati i trete i nje vile tek gjimnazi Sami Fasheri. Siperfaqja e ambientit […]

është lexuar 159 herë (0 herë sot)

70,000 €

Shitet Apartament 1+1 brenda Kompleksit Kristal

Shitet Apartament 1+1 brenda Kompleksit Kristal Shitet Apartament 1+1 brenda Kompleksit Kristal. Siperfaqja e apartamentit eshte 70 m2. Apartamenti eshte i mobiluar me punime extra […]

është lexuar 170 herë (0 herë sot)

121,600 €

Shitet Apartament tek Kristali

Shitet Apartament tek Kristali Shitet Apartament luksoz tek Kristali ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 152 m2. Ne brendesi te tij ka 3 dhoma […]

është lexuar 194 herë (0 herë sot)

l1

645,000 €

Shitet lokal ne Bllok

Shitet lokal ne Bllok Shitet lokal ne Bllok, tek rruga “Sami Frasheri”. Siperfaqja e lokalit eshte 258 m2. Lokali eshte i mobiluar, me dy banjo […]

është lexuar 84 herë (1 herë sot)

Faqe 3 nga 9 1 2 3 4 5 9