Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Merlin Imobiliare

Përshkrim

Agjensi Imobiliare/ Real Estate

Rr. Skender Luarasi, Tirane, Albania

Vila 3 kateshe

2,600 €

Jepet me qera Vila 3 kateshe per ambient biznesi dhe banimi

Jepet me qera Vila per ambient biznesi dhe banimi. Jepet me qera Vila 3 kateshe qe mund te perdoret per ambient biznesi dhe banimi. Objekti […]

është lexuar 367 herë (1 herë sot)

peze-helmes

27,000 €

Shitet truall tek Ura e Beshirit ne Peze Helmes

Shitet truall tek Ura e Beshirit ne Peze Helmes Shitet truall tek Ura e Beshirit ne Peze Helmes me nje siperfaqe prej 900 m2. Trualli […]

është lexuar 242 herë (0 herë sot)

300,000 €

Shitet dublex afer Liqenit

Shitet dublex afer Liqenit Shitet dublex afer Liqenit tek Kompleksi Dinamo. Siperfaqja e dublexit eshte 300 m2. Dublexi eshte i perbere nga 2 kate, ku […]

është lexuar 206 herë (0 herë sot)

172,500 €

Shitet apartament 2+1 ne Bllok

Shitet apartament 2+1 ne Bllok Shitet apartament 2+1 ne Bllok poshte sheshit Wilson, perballe Stadiumit Dinamo. Siperfaqja e apartamentit eshte 115 m2. Apartamenti ka dy […]

është lexuar 139 herë (0 herë sot)

apartament 2+1 ne reggio emilia

100,000 €

Shitet apartament ne Reggio Emilia, ITALI

Shitet apartament ne Reggio Emilia, ITALI Shitet apartament ne Reggio Emilia, ITALI, brenda qendres historike. Siperfaqja e apartamentit eshte 115 m2. Struktura e apartamentit eshte […]

është lexuar 61 herë (0 herë sot)

vile kompleksi

1,600,000 €

Shitet vile me 4 duplexe tek Kompleksi Dinamo

Shitet vile me 4 duplexe tek Kompleksi Dinamo Shitet vile me 4 duplexe tek Kompleksi Dinamo me siperfaqje nga 300 m2 dhe nje papafingo me […]

është lexuar 151 herë (0 herë sot)

85,100 €

Shitet apartament 1+1 prane Capital Shopping Center (PAM)

Shitet apartament 1+1 prane Capital Shopping Center (PAM) Shitet apartament 1+1 prane Capital Shopping Center (PAM), tek Liqeni i Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqje prej […]

është lexuar 200 herë (0 herë sot)

rruga e durresit

400 €

Jepen ambient me Qera tek Rruga e “Durresit”

Jepen ambient me Qera tek Rruga e “Durresit” Jepet me qera ambient ne katin e dyte te nje pallati egzistues per BIZNES ose BANIM. Ambienti […]

është lexuar 63 herë (1 herë sot)

Shtepi 1-kateshe

60,000 €

Shitet shtepi 1-kateshe tek shkolla “Bajram Curri”

Shitet shtepi 1-kateshe tek shkolla “Bajram Curri” Shitet shtepi 1-kateshe ne Tirane tek shkolla “Bajram Curri”. Siperfaqja e shtepise eshte 104 m2. Shtepia ka ne […]

është lexuar 91 herë (2 herë sot)

210,000 €

Shitet dyqan-lokal tek Shallvaret (Unaza)

Shitet dyqan-lokal tek Shallvaret (Unaza) Shitet dyqan-lokal tek Shallvaret (Unaza) me siperfaqje 70 m2 (me hipoteke), ne fakt eshte 80 m2 + vend jasht. Aktualisht […]

është lexuar 103 herë (0 herë sot)

Faqe 2 nga 8 1 2 3 4 8