Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Merlin Imobiliare

Përshkrimi

Agjensi Imobiliare/ Real Estate

Rr. Skender Luarasi, Tirane, Albania

ambient kompleksi

153,000 €

Shitet ambient biznesi tek Kompleksi Dinamo

Shitet ambient biznesi tek Kompleksi Dinamo Shitet ambient biznesi tek Kompleksi Dinamo tek kryqezimi i rruges me siperfaqje 90m2. Ambienti eshte ne katin perdhe. Mund […]

261 herë e lexuar, 0 herë sot

Rruga e Kosovareve

158,200 €

Shitet apartament 2+1 tek “Rruga e Kosovareve”

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Kosovareve, prane diges se liqenit artificial. Siperfaqja e apartamentit eshte 113 m2. Apartamenti ka guzhine, dy dhoma gjumi te […]

225 herë e lexuar, 0 herë sot

Bar-Restorant ne Durres

315,000 €

Shitet Bar-Restorant ne Durres

Shitet Bar-Restorant ne Durres Shitet Bar-Restorant ne Durres, afer Vollges. Ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka fasade xhami. Bari ka pamje nga deti. […]

748 herë e lexuar, 1 herë sot

magazine ne vaqarre

320,000 €

Shitet Magazine ne Vaqarre

Shitet magazine ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e truallit ku ndodhet magazina eshte 2500 m2, dhe siperfaqja e magazines eshte 600 m2 (h=5m). Magazina […]

175 herë e lexuar, 0 herë sot

Rruga e Kosovareve

162,000 €

Shiten 2 apartamente ne fund te rruges se “Kosovareve”

Shiten 2 apartamente ne fund te rruges se “Kosovareve” tek rruga “Skender Luarasi” te cilat mund te bashkohen ne nje te vetem me siperfaqje 162 […]

270 herë e lexuar, 0 herë sot

Kopshti Botanik

130,000 €

Shitet apartament 3+1 tek Kopshti Botanik

Shitet apartament 3+1 tek Kopshti Zologjik ne krahe te Xhamise , ne buze te Kopshtit Botanik. Me nje siperfaqe prej 130 m2. Ne brendesi te […]

182 herë e lexuar, 0 herë sot

110,000 €

Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin

Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin i organizuar me tre apartamente. Apartamenti i […]

323 herë e lexuar, 0 herë sot

117,300 €

Shitet apartament 3+1 mbrapa Qendres Globe

Shitet apartament 3+1 mbrapa Qendres Globe Shitet apartament 3+1 mbrapa Qendres Globe. Siperfaqja e apartamentit eshte ne total 138 m2 dhe perbehet nga tre dhoma […]

317 herë e lexuar, 1 herë sot

200,000 €

Shitet Vile 3 Kateshe

Shitet Vile 3 Kateshe Shitet Vile 3 Kateshe tek rruga e Barrikadave (perballe gjimnazit Sami Frasheri). Vila ka nje siperfaqje pre 110m2. Ajo ka te […]

491 herë e lexuar, 0 herë sot

390,000 €

Shitet papafingo tek Komuna e Parisit

Shitet papafingo tek Komuna e Parisit Shitet papafingo afer Lulishtes tek Komuna e Parisit. Siperfaqja brenda e tij eshte 280 m2 plus verande plus 200 […]

350 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 2 nga 7 1 2 3 4 7