Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Merlin Imobiliare

ONLINE tani

Përshkrim

Agjensi Imobiliare/ Real Estate

Rr. Skender Luarasi, Tirane, Albania

816,650 €

Shitet toke ne Tale, Lezhe

ONLINE tani

TOKE NE TALE TE LEZHES Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes. Siperfaqja e saj eshte 16 333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori […]

është lexuar 361 herë (1 herë sot)

vile kompleksi

350,000 €

Shitet vile tek Kompleksi Dinamo (LIQENI)

ONLINE tani

Shitet vile tek Kompleksi Dinamo (LIQENI) Shitet vile tek Kompleksi Dinamo (Liqeni). Siperfaqja ndertimi e viles eshte 310 m2, kurse truall eshte 250 m2. Vila […]

është lexuar 24 herë (1 herë sot)

70,000 €

Shitet biznesi restorant peshku

ONLINE tani

Shitet biznes Restaurant Peshku Ne Qender te Tiranes Shitet biznes Restaurant Peshku Ne Qender te Tiranes,Ne nje zone qe ka dendesi te madhe banimi dhe […]

është lexuar 304 herë (1 herë sot)

600,000 €

Shitet Hotel tek rruga e Elbasanit

ONLINE tani

Shitet Hotel tek rruga e Elbasanit Shitet hotel tek rruga e Elbasanit me siperfaqe trualli 400 m2. Hoteli ka 5 kate, e cila ka brenda […]

është lexuar 324 herë (1 herë sot)

Shtepi 1-kateshe

65,000 €

Shitet shtepi 1-kateshe tek shkolla “Bajram Curri”

ONLINE tani

Shitet shtepi 1-kateshe tek shkolla “Bajram Curri” Shitet shtepi 1-kateshe ne Tirane tek shkolla “Bajram Curri”. Siperfaqja e shtepise eshte 104 m2. Shtepia ka ne […]

është lexuar 8 herë (1 herë sot)

85,100 €

Shitet apartament 1+1 prane Capital Shopping Center (PAM)

ONLINE tani

Shitet apartament 1+1 prane Capital Shopping Center (PAM) Shitet apartament 1+1 prane Capital Shopping Center (PAM), tek Liqeni i Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqje prej […]

është lexuar 138 herë (1 herë sot)

210,000 €

Shitet dyqan-lokal tek Shallvaret (Unaza)

ONLINE tani

Shitet dyqan-lokal tek Shallvaret (Unaza) Shitet dyqan-lokal tek Shallvaret (Unaza) me siperfaqje 70 m2 (me hipoteke), ne fakt eshte 80 m2 + vend jasht. Aktualisht […]

është lexuar 20 herë (1 herë sot)

a1

90,000 €

Shitet apartament 2+1 tek Rruga “Margarita Tutulani”

ONLINE tani

Shitet Apartament 2+1 Shitet apartament 2+1 tek Rruga “Margarita Tutulani”. Siperfaqja e apartamentit eshte 98 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati […]

është lexuar 11 herë (1 herë sot)

l1

645,000 €

Shitet lokal ne Bllok

ONLINE tani

Shitet lokal ne Bllok Shitet lokal ne Bllok, tek rruga “Sami Frasheri”. Siperfaqja e lokalit eshte 258 m2. Lokali eshte i mobiluar, me dy banjo […]

është lexuar 12 herë (1 herë sot)

231,000 €

Shitet toke tek Liqeni i Thate

ONLINE tani

SHITET TOKA TEK LIQENI I THATE SHITET TRUALL TEK LIQENI I THATE 100m LARG AUTOSTRADES TIRANE-ELBASAN. SIPERFAQJA ESHTE 2100 m2. VEND IDEAL PER NDERTIMIN E […]

është lexuar 349 herë (3 herë sot)

Faqe 1 nga 101 2 3 10