Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Merlin Imobiliare

Përshkrimi

Agjensi Imobiliare/ Real Estate

Rr. Skender Luarasi, Tirane, Albania

Lokal tek rruga e Kavajes

1,500 €

JEPET ME QERA BAR-KAFE

JEPET ME QERA BAR-KAFE Jepet me qera lokal ne rrugen e Kavajes, afer Globe. Lokali ndodhet ne rruge me nje siperfaqe 120 m2 brenda dhe […]

609 herë e lexuar, 1 herë sot

Toke 16000m2

480,000 €

Shitet toke ne autostraden Tirane-Durres

Shitet toke ne autostraden Tirane-Durres ne zonen e Fllakes afer fshatit Vllaznia. Siperfaqja e truallit eshte 16000m2. Trualli ndodhet 500m larg autostrades por buze rruges. […]

701 herë e lexuar, 0 herë sot

Papafingo tek omuna e Parisit

350,000 €

Shitet papafingo tek Komuna e Parisit

Shitet papafingo afer Lulishtes tek Komuna e Parisit. Siperfaqja brenda e tij eshte 280 m2 plus verande plus 200 m2 tarace; ka edhe garazh. Papafingoja […]

526 herë e lexuar, 0 herë sot

Bar-Restorant ne Durres

315,000 €

Shitet Bar-Restorant ne Durres

Shitet Bar-Restorant ne Durres Shitet Bar-Restorant ne Durres, afer Vollges. Ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka fasade xhami. Bari ka pamje nga deti. […]

899 herë e lexuar, 0 herë sot

ambient kompleksi

153,000 €

Shitet ambient biznesi tek Kompleksi Dinamo

Shitet ambient biznesi tek Kompleksi Dinamo Shitet ambient biznesi tek Kompleksi Dinamo tek kryqezimi i rruges me siperfaqje 90m2. Ambienti eshte ne katin perdhe. Mund […]

407 herë e lexuar, 0 herë sot

110,000 €

Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin

Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin i organizuar me tre apartamente. Apartamenti i […]

558 herë e lexuar, 0 herë sot

198,180 €

Shitet apartament te Liqeni afer me kompleksin Nobis

Shitet apartament te Liqeni afer me kompleksin Nobis Shitet apartament te Liqeni afer me kompleksin Nobis. Siperfaqja e apartamentit 146.8 m2. Apartamenti ndodhet ne nje […]

547 herë e lexuar, 0 herë sot

Komuna e Parisit

220,000 €

Shitet Papafingo tek Komuna e Parisit

Shitet Papafingo tek Komuna e Parisit afer Kristalit . Me nje siperfaqje 200 m2 brenda dhe 100 m2 verande. Papafingoja ka dhe nje garazhd. Shitet […]

424 herë e lexuar, 0 herë sot

dyqan kompleksi

71,800 €

Shitet dyqan tek Kompleksi Dinamo

Shitet dyqan tek Kompleksi Dinamo Shitet dyqan tek Rruga Grigor Heba afer Kompleksit Dinamo. Siperfaqja e ambientit eshte 35.9 m2. Ambienti eshte i pamobiluar. Ai […]

495 herë e lexuar, 0 herë sot

toke 12400 peze helmes

558,000 €

Shitet Toke ne Peze Helmes

Shitet toke ne Peze Helmes, ngjitur me rrugen nacionale. Siperfaqja e tokes eshte 12400 m2. Toka ndodhet ne nje vend shume atraktiv per cdo lloj […]

358 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 1 nga 61 2 3 6