Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth megik7

  • Anëtarësuar në: 05/10/2017

Përshkrimi

22279175_1892058141122923_1851334080_o

7,500 €

OKAZION VW POLO 2011

Shitet Volkswagen Polo,fundi 2011, 1.4 benzin. Makina 113.000 km dhe I jane kryer te gjitha sherbimet. Disponon 2 celsa original, fenere mjegulle, sensore parkimi mbrapa, […]

197 herë e lexuar, 1 herë sot