Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth matedijen

  • Anëtarësuar në: 08/11/2016

Përshkrimi

Nëse gjatë studimit të lëndës së matematikës do të ndesheni në vështirësi, mos u shqetësoni; kujtoni se po studioni lëndën që ka matematizuar ligjet e Universit.

Bashkërisht, mund t'a studiojmë duke kuriozuar dhe duke mos pranuar se unë, mesuesi juaj, di më shumë se nxënësi im.

Nuk u gjendën postime.