Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Marko Bazaiti

  • Anëtarësuar në: 22/06/2017

Përshkrimi

Screenshot_2017-06-20-21-26-39

4,200 €

Peugeot 307 HDi 1.6 naft 2006

Peugeot 307 HDi 1.6 naft viti 2006.Ne gjendie shume te mire motorike dhe xhenerike shume ekonomike 4.6 l’iter ne 100 km .Me klima .kompjuter bordi.gamat […]

125 herë e lexuar, 0 herë sot