Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Marios Nuhaj

  • Anëtarësuar në: 08/08/2017

Përshkrimi

IMG_20170812_105014

2,199 €

Shes citroen c2 viti 2005

Shes citroen c2 viti 2005/6 manual 1.1 benzin makina esht shm e paster si jasht dhe brenda ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike..dhe […]

92 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_20170808_150846

2,300 €

Shes citroen c2

Shes citroen c2 .1.1 benzin makina esht ne gjendje shum te mir si motorrike dhe xhenerike shum e paster pa asnje gervishtje dhe e gatshme […]

69 herë e lexuar, 1 herë sot