Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth MALVINA BALI

  • Anëtarësuar në: 10/02/2018

Përshkrimi

 

Tirane, ofroj vend pune AGJENTE NE AGJENSI TURISTIKE ME ORAR TE PLOTE

Tirane, ofroj vend pune AGJENTE NE AGJENSI TURISTIKE ME ORAR TE PLOTE Tirane, ofroj vend pune AGJENTE NE AGJENSI TURISTIKE ME ORAR TE PLOTE Te […]

71 herë e lexuar, 1 herë sot

 

Tirane, ofroj vend pune AGJENTE NE AGJENSI TURISTIKE ME ORAR TE PLOTE

Tirane, ofroj vend pune AGJENTE NE AGJENSI TURISTIKE ME ORAR TE PLOTE Te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe shitje. Te kete njohuri te […]

861 herë e lexuar, 2 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta