Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth maku

  • Anëtarësuar në: 03/09/2017

Përshkrimi

IMG_20170902_161849

350 €

shitet biciklet marka ”specialized” masa ”M”

shitet biciklet marka ”specialized” masa ”M” ne gjendje te shkelqyer pak e perdorur,frenat me disc alkol,amortizator bllokazh shpejtesi 9 dhe 3.

282 herë e lexuar, 0 herë sot