Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për lukian

  • Anëtar që në: 30/04/2012
ONLINE tani

Përshkrim

IMG_0329

130 €

Ore “Penelope” e RE

ONLINE tani

Ore “Penelope” e Re, shum e bukur…….

është lexuar 93 herë (3 herë sot)

photo 3

30,009 LEK

Pran qendres ne rrugen Fortuzi 1+1 53m i Mobiluar

ONLINE tani

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistus por eshte totalisht i restauruar dhe i mobiluar ………… Disponon depozite uji personale dhe vend-parkimi […]

është lexuar 57 herë (2 herë sot)

IMG_0822

28,000 LEK

Rruga Fortuzi jepet me qera 1+1 30m/2 Kati 1 i Mobiluar

ONLINE tani

Ambjent totalisht i rinovuar dhe i Mobiluar me paisje bashkohore, Depozit uji personale dhe vend-parkim i garantuar….

është lexuar 92 herë (2 herë sot)

IMG_0306

17,500 LEK

Iphone 5S 16-GB Gold

ONLINE tani

IPHON 5S 16-GB GOLD + Kufje …………………………. ne gjendje shum te mire ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Punon me te gjitha kartat ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ka shenja te lehta perdorimi

është lexuar 77 herë (2 herë sot)