Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Luis123321

  • Anëtarësuar në: 12/01/2018

Përshkrimi

56F09F6F-3B22-4F3A-BBE7-150CE8200FD7

10,800 €

Mercedes Benz C220 CDI AVANTGARD

Naft,automat,Dogane e paguar, Limitator-Navigator-Sensor parkimi viti 2007 185000 km origjinalete vetat , Mundesi nderrimi Makina esht gati per cdo lloj prove nga ana juaj. GJENDJE […]

234 herë e lexuar, 0 herë sot

8B8C31A5-2D83-4B78-9108-4E354E542F83

18,900 €

Mercedes E350 CDI BlueEffciencY LOOK AMG. 11-2009

E clas 350 naft,automat, look amg me dogane te paguar full me liber sherbimesh 163 mi km origjinale distronik, jatik ajri, panorama, bagazhi me buton, […]

233 herë e lexuar, 0 herë sot

17824982-8537-446F-9992-BB3CDFDE230B

6,500 €

MERCEDES B200 CDI 2008-Automat-

B200 cdi 2008 e sapo ardhur Automat,naft,Dogane e paguar,174000 km origjinale, te gjitha sherbimet e kryera, makina esht perfekte ne pjesen motorrike dhe xhenerike, ME […]

198 herë e lexuar, 0 herë sot