Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për lorinkadiu

  • Anëtar që në: 13/04/2015

Përshkrim

IMG-20170713-WA0005

4,000 €

OKAZION shitet Opel Astra 1.7 naftë 2006 e sapo ardhur

Makina eshte e sapo ardhur ne Shqiperi. Targa shqiptare dhe taksa te paguara per nje vit. Ne gjendje te shkelqyer. Motorr 1.7 nafte me konsum […]

është lexuar 76 herë (0 herë sot)

IMG_20160916_105449

1,100 €

OKAZION: Shitet 2+1 tek Pallatet 1 Maji

Apartament 2+1 me hipotekë në një ndër zonat më të preferuara dhe të sigurta të Tiranës, (në lulishten Çajupi përballë ish- ekspozitës “Shqipëria Sot”). Ndodhet […]

është lexuar 63 herë (0 herë sot)