Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për linda1

  • Anëtar që në: 10/05/2016

Përshkrim

apartamente

22,884 €

Shes nje Gazorniere, Kompleksi SOLEAL, Orikum Vlore

Shes Apatament Gazoniere,5 minuta larg nga deti,me pishine ballore,ne ane te Unazes se re,me dokumenta te rregullta.per me shume informacion klikoni ne kompleksi soleal orikum.

është lexuar 9786 herë (0 herë sot)

image-0-02-04-2fd9c1ad1490ad095d9f290c8fc7bdacbf6a375fff10aa6640e834fa89a726e0-V

800 €

Shitet Magazine per biznes Fier

Shes magazine 578m2 ne lagjen 1 Maj RR,Nuredin Aliu, Fier,ku kalon rruga per ne Vlore,as 50m larg rrethrrotullimit te parkut.cmimi eshte 750-800Eur/m2,ka ambiente zyra,magazinim,uje ,drita,sistemi […]

është lexuar 142 herë (0 herë sot)

projekti qerret

200 €

Qerret-Kavaje,Shes toke truall 2000-4000m per ndertim,2000 m larg nga porti...

Shes truall per ndertim deri ne 4-5 kate per turizem,200 meter larg nga Deti,dhe 2000m larg nga Porti i Ri i Karpenit,me dokumenta te rregullta.

është lexuar 9726 herë (0 herë sot)

18360485_10207441215626833_961259745_n

5,700 €

SHITET KAMION Renault, i mbuluar 7.5 t, viti 2003

Renault Viti.2003-2004 Naft.4000 Kilometra 350.000 Ngarkesa.7.5 ton

është lexuar 114 herë (0 herë sot)

Ndërrim €

Nderrim: garsoniere dhe apartament 1+1 ne Orikum me apartament ne Tirane

Nderroj 1 Gazorniere 48 m2,dhe nje apartament 1+1 87m2 Kompleksi SOLEAL, Orikum Vlore, me nje Apartament ne Tirane ne nje zone te mire 2+1 minimalisht […]

është lexuar 717 herë (0 herë sot)