Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth linda1

  • Anëtarësuar në: 10/05/2016

Përshkrimi

Ndërrim €

Nderrim: garsoniere dhe apartament 1+1 ne Orikum me apartament ne Tirane

Nderroj 1 Gazorniere 48 m2,dhe nje apartament 1+1 87m2 Kompleksi SOLEAL, Orikum Vlore, me nje Apartament ne Tirane ne nje zone te mire 2+1 minimalisht […]

757 herë e lexuar, 0 herë sot

image-0-02-04-2fd9c1ad1490ad095d9f290c8fc7bdacbf6a375fff10aa6640e834fa89a726e0-V

800 €

Shitet Magazine per biznes Fier

Shes magazine 578m2 ne lagjen 1 Maj RR,Nuredin Aliu, Fier,ku kalon rruga per ne Vlore,as 50m larg rrethrrotullimit te parkut.cmimi eshte 750-800Eur/m2,ka ambiente zyra,magazinim,uje ,drita,sistemi […]

194 herë e lexuar, 1 herë sot

18360485_10207441215626833_961259745_n

5,700 €

SHITET KAMION Renault, i mbuluar 7.5 t, viti 2003

Renault Viti.2003-2004 Naft.4000 Kilometra 350.000 Ngarkesa.7.5 ton

196 herë e lexuar, 3 herë sot