Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth leonard sh

  • Anëtarësuar në: 13/02/2016

Përshkrimi

20 €

SHERBIME KONTABILITETI SHERBIME FINANCIARE

JU OFROJME: A. Plotesimin e deklaratave tatimore online (Shitje / Blerje / TVSH / Sigurime / TAP) ne perputhje me rregullat dhe afatet e DPT-se […]

35 herë e lexuar, 0 herë sot