Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth leonard faruku

  • Anëtarësuar në: 15/01/2015

Përshkrimi

5BAD1107-C55F-4622-81FD-4C547124A350

80,000 €

Shitet Truall 4175m2 Buze Rruge Peshkopi-Tirane

Shitet Toke Buze Rruge Peshkopi-Tirane .Vend Ideal Per Investime…

210 herë e lexuar, 0 herë sot

moda-tirane

1,000 €

OKAZION Shiten Fustane Nuserie Te Markes Swarovski

Shitet 10 fustane nusesh te ardhur nga anglia te markes Slanovskiy me gurë swarovski (Made with Swarovski) . per me shum info kontaktoni ne nr […]

807 herë e lexuar, 0 herë sot

1B3BA436-6EB4-4469-9B18-1C3402FFF9CD

60,000 LEK

Shitet Aktiviteti ,Ambienti Jepet Me Qera

Shitet Aktiviteti Supermarket.Aktiv Prej 18 Vitesh ,Xhiro Shume e Mire.Shitet 500000 Lek + Gjendje Inventari,Dhe Ambienti 70 m2 Jepet me Qera 60000Lek/Muaj.

222 herë e lexuar, 0 herë sot