Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Leomar

  • Anëtar që në: 10/06/2017

Përshkrim

20170612_093052

400 $

IPhone S6 16gb original

Shes IPhone S6 original te ri I pa perdorun dhe ne kuti. Ky cellular vjen me dy gjama brojts. Qmimi asht I arsyshem, ky kushton […]

është lexuar 150 herë (0 herë sot)

20170608_084242

1,000 $

Dron Profesional

Kam per te shitur dronin profesional me valigje apostafate, 2 bateri, varse safe, karta memorie dhe gjeta te tjera. Droni punon me GPS, kameren e […]

është lexuar 94 herë (0 herë sot)