Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për leo

  • Anëtar që në: 19/01/2013

Përshkrim

Auto-Skicë

3,000 €

mercedes benz slk 200kompressor gpl landi renzo

mercedes benz slk 200 kompressor imp gazi gpl Landi sportive dhe ekonomike

është lexuar 1275 herë (0 herë sot)

15621728_10206271329661146_2696878312994623350_n

2,800 €

Volkswagen Passat 1.9 i 2000 (di) te kuqe 6 marshe e sapo ardhur nga gjerma...

Volswagen pasat.viti 2000nafte 1.9.(di)te kuqe me 6 marrsha.e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar..makina ka bo (1400)kilometra me 75 euro naft esht shum […]

është lexuar 550 herë (0 herë sot)

Biciklet-biciklete-bicikleta-amortizat-frena-disk-

400 €

biciklete KTM COMP FR 990 AMORTIZATOR FRENA DISK

Bici – KTM COMP FR 990 Amortizatore – ROCK SHOX DART TWO 2 POWERED BY STRAM Cambio – SHIMANO DEORE MEGA DRIVE TRAIN Corona – […]

është lexuar 455 herë (0 herë sot)

ktm

450 €

biciklete bici KTM comp 990 fr

bici bike KTM comp 990 fr

është lexuar 343 herë (0 herë sot)