Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth ledi27

  • Anëtarësuar në: 01/04/2017

Përshkrimi

23757847_1399549750167155_237038770_o

2,800 €

Shitet polo gaz-benzine automatike

Shitet ne gjendje shume te mire , ekonomike dhe e pershtatshme per qytet .. LETRAT deri ne mars 2019!!!!

284 herë e lexuar, 0 herë sot