Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për LeandroXhafa

  • Anëtar që në: 06/07/2016

Përshkrim

 

Kamarier / Banakier Part time

Part time! Kerkojme nje person qe te mbuloj detyrat e kamarierit dhe banakierit. Turni I 2. Kryesisht per ditet e shtune dhe te diele. Te […]

është lexuar 66 herë (1 herë sot)