Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth LeandroXhafa

  • Anëtarësuar në: 06/07/2016

Përshkrimi

 

Kamarier / Banakier Part time

Part time! Kerkojme nje person qe te mbuloj detyrat e kamarierit dhe banakierit. Turni I 2. Kryesisht per ditet e shtune dhe te diele. Te […]

156 herë e lexuar, 0 herë sot