Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Laika

  • Anëtarësuar në: 17/07/2017

Përshkrimi

20171108_093041

4,300 €

Shitet OPEL ZAFIRA KAMIO ATOMATIKE full opsion

Shes Opel Zafira B ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike..viti prodhimit DHIETOR 2005..me te gjitha opsionet e duhura..ngjyr blu metalizat..disqe alumini dhe goma […]

134 herë e lexuar, 3 herë sot

20171107_204811

3,300 €

Shitet FORD FOCUS sw 1.6 TDCI VITI 2007

Shes Ford Focus sw 1.6 Naft.viti prodhimit 2007..ne gjendje shum te mir me letra te paguara deri tetor 2018 tes..sensor parkimi mbrapa..kompiuter bordi..sistem kundra rreshkitjes […]

162 herë e lexuar, 6 herë sot